Kurumsal

Hakkımızda

AYKON Şirketler Grubu

AYKON, enerji ve inşaat sektöründe üstlendiği yurt içi ve yurt dışı taahhüt hizmetlerini başta alt yapı tesisleri, endüstriyel tesisler ve teknolojik Yatırımlar olmak üzere geniş bir yelpazede yürütür. Taahhüt işlerinde başarıyı yakalayabilmek ve başarıyı uzun süreli sürdürebilmek için; kaliteli malzeme kullanımı ve hizmet sunumu, nitelikli personel ve ekip ruhuyla sistemli çalışma gerekir.

AYKON, çalışmalarında mühendislik formasyonundan taviz vermeden, öncelikli olarak kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyerek bugüne kadar birçok projeyi başarı ile tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Hakkımızda

Kuruluşundan günümüze elektrik enerjisi sektöründe ihtisaslaşmayı kendisine hedef belirleyen AYKON, taahhüt hizmetleri dışında, üretim, satış ve hizmet faaliyetlerini kapsayan yapılanmaları ile sektör içerisinde her geçen gün hızla büyümeye devam ediyor. AYKON, yurt içi ve dışı müteahhitlik hizmetleri, elektrik malzemeleri satış ve bayilikleri, alçak gerilim pano ile orta gerilim hücre ve ekipmanları üretimi alanlarındaki prestijli çalışmaları neticesinde enerji sektöründe saygın yerini kazandı. Ayrıca ülkemizin muhtelif bölgelerinde kurup işlettiği “Taşıt Muayene İstasyonları” ile sağlık sektöründe “görüntülü arşivleme ve iletişim sistemleri” konularında yazılım projeleri geliştirme hizmetleri vererek; farklı alanlarında ve sektörlerde hizmet vererek genişlemesini sürdürmeye devam ediyor.

AYKON, bünyesinde 95’i mimar-mühendis, 243’ü teknisyen/tekniker ve 740’ı diğer alanlarda olmak üzere toplam 1078 kişilik deneyimli personeli ile Ankara merkez ofisi ve Temelli’ deki üretim üssünün yanı sıra İstanbul, İzmir, Adana, Bursa illerindeki Bölge Müdürlükleri ve yurt dışında Kuveyt ofisi üzerinden faaliyetlerini sürdürüyor.